Ukmergiškiai namuose sukūrė nedidelį stebuklą.

Sportas

Sunki pergalė namuose ir skaudi nesėkmė išvykoje

Ukmergės „Olimpas“ savaitgalį Regionų krepšinio lygoje sužaidė 24-ą ir 25-ą susitikimus. Pasibaigus mačams, nuotaikos buvo skirtingos.

Penktadienį Technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse ukmergiškiai susikovė su Marijampolės „Sūduva-Mantinga2“. Gana ramiai ir užtikrintai pradėję rungtynes olimpiečiai pirmajame ketvirtyje rodė gerą žaidimą. Po pirmų dešimties minučių – 24:19.

Viskas apsivertė aukštyn kojomis vos prasidėjus antram kėliniui. „Olimpo“ atakos klostėsi sunkiai, nebuvo lengvų metimų bei greitų taškų. Tuo metu varžovai viską darė labai gerai, ir prieš didžiąją pertrauką ukmergiškiai buvo pasiųsti į nokdauną – 37:48.

Po pertraukos olimpiečiai į kovą kibo užsivedę. Skirtumas tirpo ir netrukus ekipas teskyrė du taškai. Vis dėlto kėlinio viduryje „Olimpo“ žaidimas užstrigo dar kartą ir suvalkiečiams leido atstatyti viską, ką buvo atkovoję. Prieš lemiamą ketvirtį skirtumas tarp ekipų vėl buvo 11 taškų.

Paskutinio kėlinuko pradžioje marijampoliečiai pirmavo jau 13 taškų, o kuo toliau, tuo labiau atrodė, kad penktadienį pergalės „Olimpui“ iškovoti nepavyks. Tačiau tada ukmergiškiai padarė tai, kas jau buvo pavykę ne vieną kartą šiame sezone – sukūrė stebuklą. Su didžiule energija paskutines penkias kėlinio minutes sužaidęs „Olimpas“ palaužė Marijampolės ekipos pasipriešinimą ir dideliam sirgalių džiaugsmui šventė pergalę rezultatu 80:76.

Daugiausia taškų pelnė Eduard Rogačiov – 20, Paulius Joneliūnas pridėjo 17.

Kitą dieną „Olimpas“ išvyko į Gargždus, kur jų laukė šio sezono RKL lyderiai, „Gargždų SC“ krepšininkai. Be kelių rungtyniauti negalinčių krepšininkų atvykę ukmergiškiai buvo skaudžiai sumušti. Jau pirmame kėlinyje gargždiškiai pademonstravo galingą krepšinį ir ketvirtį laimėjo rezultatu 28:10.

Antro stebuklo per savaitgalį ukmergiškiai pakartoti nebesugebėjo. Gargždų ekipa rungtynes laimėjo 92:54.

Rezultatyviausiai „Olimpo“ ekipoje žaidė E. Rogačiov, įmetęs 17 taškų, dar 16 taškų pridėjo Dominykas Zupkauskas.

„Olimpas“ po 25 rungtynių turi 18 pergalių, 7 pralaimėjimus ir užima trečią vietą turnyrinėje lentelėje. Iki reguliariojo sezono pabaigos liko penkerios rungtynės.

Dariaus BAUBLIO nuotr.

Palikite komentarą apie straipsnį

Lėšų skyrė ir ukmergiškiams

2020/07/31

Komentarų (0)

Šachmatininkų stovykla

2020/07/26

Komentarų (0)