„Sodros“ darbuotojų netenkina pasikeitimai.

Aktualijos

„Sodros“ prašymas panaikinti parkavimo ribojimus atmestas

Penktadienį į posėdį rinkosi rajono savivaldybės Saugaus eismo komisija. Daugiausia dėmesio šįkart buvo skirta automobilių parkavimo problemoms spręsti.

Į komisiją kreipėsi Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Utenos skyriaus Klientų aptarnavimo skyriaus Ukmergės poskyrio vedėjas Šarūnas Prušinskas. Jis teigė, kad praėjusių metų pabaigoje kelio ženklu apribojus automobilių parkavimo laiką Klaipėdos gatvėje, su problemomis susidūrė „Sodros“ darbuotojai, kurių šioje įstaigoje dirba daugiau nei 40. Vedėjo teigimu, į darbą automobiliu atvyksta apie dvidešimt.

Š. Prušinskas aiškino, kad atsiradus kelio ženklui darbuotojai pradėjo ieškoti, kur statyti mašinas. Anot jo, dabar visados pilna automobilių Vasario 16-osios gatvėje, užstatytos aikštelės tiek prie pašto, tiek prie „Vilkmergės“ restorano, tad darbuotojams tenka automobilius palikti net šalia įstaigos esančių daugiabučių namų kiemuose. Dėl to neva jau skundžiasi ir ten gyvenantys žmonės. Tuo tarpu aikštelė Klaipėdos gatvėje beveik visada būna tuščia.

Š. Prušinskas komisijos nariams priminė, kad būtent „Sodra“ dar 2002 metais skyrė 11 tūkstančių litų šios aikštelės įrengimui. Jis prašė, kad parkavimo laiką ribojantis ženklas būtų panaikintas arba perkeltas toliau tam, kad aikštelėje tilptų 20 „Sodros“ darbuotojų mašinų.

Komisijos narių nuomonė šiuo klausimu išsiskyrė. Dauguma pasisakė, kad tokie kelio ženklai pastatyti būtent tam, jog aikštelėse atsirastų vietos mieste reikalus tvarkantiems gyventojams ir jos nebūtų užtvindytos šalia esančių įstaigų darbuotojų transportu. Balsavimo metu didesnė dalis pasisakė už tai, jog šiam prašymui nebūtų pritarta. Automobilių parkavimo sąlygos čia nesikeis.

Palikite komentarą apie straipsnį

 • Pikciurna :
  Vargšai SODROS ir MOKYKLOS darbuotojai. Ištisom dienom sėdi darbe ir negali nueiti net 20 metrų. O va pensininkai ir neįgalūs žmonės atvažiavę į tą pačią SODRĄ ar kitas įstaigas gali vaikščioti. Pasivaikščiojimai dar niekam nepakenkė, taip kad vaikščiojimas į naudą mielieji. Atvažiuoja kurjeriai į vaistinę kasdien ir palieka automobilius važiuojamojoje dalyje, nes aikštelėje nėra vietos. Žmonės nori išvažiuoti, o jų automobiliai užstatyti. Kyla konfliktai. Nes matote SODROS darbuotojai labai pavargsta vaikščiodami ir jei kas leistų, tai automobilius ir prie darbo stalo pasistatytų.
  • Anonimas :
   Tai va ir vaikščiokit... sveikesnė būsit, gal ir nuotaika bus geresnė
 • Anonimas :
  kodėl niekas nepalieka už stiklo lapelio kada pastatoma mašina, tuo gali naudotis SODROS darbuotojai ir laikyti visa darbo diena aikštelėje auto