Ukmergiškiai berniukai iškovojo visas prizines vietas.

Prasidėjo kalėdiniai turnyrai

Kaip ir kasmet, artėjant gražiausioms metų šventėms Ukmergės sporto centras organizuoja įvairių amžiaus grupių kalėdinius turnyrus.

Šventupės sporto komplekse vyko mergaičių (gimusių 2004 metais ir jaunesnių) futbolo varžybos. Dalyvavo net 80 futbolininkių, atstovaujančių šešioms komandoms iš Kauno, Vilniaus ir Ukmergės. Sportininkės turnyre demonstravo savo pajėgumą, kovingumą ir gražų žaidimą.

Po sunkių ir rezultatyvių varžybų medalius iškovojo Kauno FK „Kibirkštėlė“, tapusi nugalėtoja, antrą vietą užėmė Ukmergės SC, trečia – Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla.

Šventupėje rungtyniavo ir mažosios – gimusios 2006 metais ir jaunesnės, futbolininkės iš Panevėžio, Vilniaus bei Ukmergės. Įveikusi visas varžoves pirmąją vietą laimėjo Ukmergės SC-I komanda, antroje vietoje liko Vilniaus MFK „Žalgiris“, trečioje – Panevėžio futbolo akademija.

Kalėdiniame berniukų (gimusių 2007 metais ir jaunesnių) mažojo futbolo turnyre varžėsi Anykščių KKSC, Kupiškio KKSC ir trys Ukmergės sporto centro komandos.

Visas tris prizines vietas užėmė šeimininkai. Čempionų taurė atiteko Ukmergės SC „Vidiškiai“ (sporto mokytojas Darius Petraška), antroji vieta – Ukmergės SC II (sporto mokytojas Julius Butkus), trečioji – Ukmergės SC-I (sporto mokytojas Romas Kiulkis).