Renginio dalyviai susirinko A. Smetonos dvare.

Aktualijos

Apžvelgė pasibaigusį turizmo sezoną

Užulėnyje, Antano Smetonos dvare, vyko rajono turizmo paslaugų tiekėjų susitikimas-diskusija „Ko nori Ukmergės turistas?“ Renginio tikslas – aptarti praėjusį turizmo sezoną, pasidalinti informacija, išsakyti kylančias problemas. Susitikimą organizavo VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras.

Į renginį susirinko apie 30 dalyvių – kaimo turizmo sodybų šeimininkai, kavinių, viešbučių atstovai, aktyvių pramogų paslaugų tiekėjai. Jame taip pat dalyvavo rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus bei Kraštotyros muziejaus atstovai.

VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Lina Baublienė pasakojo, kad A. Smetonos dvare pristatyta vaizdinė medžiaga apie Ukmergės kraštą ir jo lankytinus objektus. Pranešime „Ko nori Ukmergės turistas?“ pateikti realūs į miestą atvykstančių turistų klausimai ir problemos. Turistai pasigenda aktyvių pramogų, ypač vaikams, žalių poilsio zonų ir interaktyvių užsiėmimų. Juos džiugintų mini zoologijos sodai, pramogų aikštelės, paplūdimiai su įrengta infrastruktūra. Sulaukiama užklausų mūsų rajone apnakvindinti apie 100 žmonių. Šiuo metu tokią galimybę gali suteikti tik Taujėnų dvaras.

Susitikimo dalyviai pažymėjo, kad juos vis dažniau lanko svečiai iš užsienio, net suomiai, vietnamiečiai, tad kyla poreikis turistinei spausdintinei informacijai anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Po diskusijos dalyviai turėjo galimybę susipažinti su dvaro ekspozicijomis, apžiūrėjo šioje teritorijoje įsikūrusį viešbutį „Antano Smetonos dvaro šeimos rezidencija“, jiems surengta ekskursija Užugirio krašto muziejuje, kuris veikia A. Smetonos pradinės mokyklos pastate. Užugirio krašto senųjų amatų centre dalyviai ragavo „smetoniškų vaišių“, keitėsi kontaktais, pristatė savo veiklą, diskutavo.
„Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras siekia, kad tokie vietos paslaugų tiekėjų susitikimai taptų reguliariais, skatintų tarpusavio bendravimą bei bendradarbiavimą ir taip būtų gerinama turizmo paslaugų kokybė Ukmergės rajone“, – sakė direktorė L. Baublienė.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

  • http://canadianorderpharmacy.com/ :
    It's enormous that you are getting ideas from this post as well as from our discussion made at this place.