Ukmergiškiai imtynininkai su treneriu E. Simonaičiu (kairėje).

Šakiuose imtynininkai iškovojo septynis medalius

Spalio 23 d. Šakiuose vyko atviras vaikų, jaunučių, jaunių dziudo čempionatas. Jame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos miestų bei rajonų ir svečiai iš Latvijos bei Ukrainos. Ukmergės sporto centrui atstovavo devyni sportininkai, kuriuos treniruoja mokytojai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.

Kovodami vaikų, jaunučių, jaunių amžiaus grupėse, skirtingose svorio kategorijose imtynininkai iškovojo septynis medalius.

Nugalėtojais savo grupėse tapo Tautvydas Didžiokas (34 kg), Jonas Lobinas (34 kg). Antras vietas iškovojo Vakaris Aliūkas (38 kg), J. Lobinas (38 kg). Treti buvo Joris Prenis (38 kg), Martynas Dolgovas (66 kg), Arūnas Lukoševičius (66 kg). Pralaimėję kovas dėl trečių vietų, penkti liko Arijus Augūnas (30 kg) ir Renaldas Čivilis (46 kg).