Komandos archyvo nuotr.

„Vilkmergė“ neatsilaikė Šiauliuose

Antrąją nesėkmę Lietuvos moterų krepšinio lygoje patyrė Ukmergės „Vilkmergė“. Šįkart išvykoje neprilygta šiaulietėms.

Vangokai mačą pradėjusios ukmergiškės leido varžovėms greitai atitrūkti dviženkle persvara 18:8, tačiau netrukus jų žaidimas atsigavo ir merginos sugebėjo išsiveržti į priekį. Sužaidus pirmus du rungtynių kėlinius „Vilkmergė“ pirmavo minimaliai – 38:37.

Varžybų nugalėtojas sprendėsi antroje mačo pusėje, kurią, deja, geriau sužaidė šeimininkės. Jos po trijų kėlinių pirmavo aštuonių taškų skirtumu, o ketvirtame netruko įtvirtinti pranašumą. Galutinis rezultatas – 65:79, tad pirmosios pergalės ukmergiškėms dar teks palūkėti.

Oficialioje klubo „Facebook“ paskyroje išplatintas „Vilkmergės“ trenerio Gitauto Kievino komentaras: „Varžovės buvo mūsų lygio. Kovėmės, bet dar pritrūksta vienos kitos treniruotės išsiaiškinti visus niuansus. Šiose rungtynėse pasirodė keletas smulkmenų, turėsime dirbti, kad jos nesikartotų kituose mačuose. Puikiai pirmus du kėlinius tvarkėmės su Iveta Šalkauske, bet tokio aukšto lygio žaidėją išlaikyti tuščia paprasčiausiai neįmanoma. Antros rungtynės iš eilės pralošiame lentą, tai bene didžiausia šios dienos problema. Antrose rungtynėse klystame mažiau nei varžovės, bet rungtynes pralošiame. Nebuvome labai aktyvios puolime, metėme vos 13 baudų, tuo tarpu varžovės 29, tai pagrindinės pralaimėjimo priežastys. Ištaisę šiuos niuansus, manau, galime pagalvoti ir apie pergalę.“

„Šiauliai-Universitetas“: Iveta Šalkauskė – 22 taškai (14 atk. kam., 33 naud. bal.), Gabija Šegždaitė – 15, Ligita Tamutytė – 14 (11 atk. kam.), Livija Kaktaitė – 10 (8 atk. kam.).

„Vilkmergė“: Ovilia Brown – 28 taškai (6 atk. kam.), Martyna Petrėnaitė – 10 (6 atk. kam.), Aurelija Putramentaitė – 8.