„Olimpo“ atakoms dirigavo naujas įžaidėjas.

Pirma draugiška kova baigėsi nesėkme

Šeštadienį Trakuose Ukmergės „Olimpas“ sužaidė pirmąsias šio sezono draugiškas rungtynes. Deja, pergalės namo parsivežti nepavyko  – rezultatu 72:63 pralaimėta vietos „Trakų“ ekipai.

Varžovai nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį. Po pirmojo kėlinio atsilikimas buvo 5, po antrojo – 7, o likus paskutiniajam ketvirčiui – net 17 taškų. Gana sėkmingai sužaisto ketvirto kėlinio metu, likus žaisti dvi minutes, Trakų ekipos pranašumas buvo ištirpęs iki šešių taškų, tačiau šeimininkai pergalės iš rankų nepaleido.

Didele žaidėjų rotacija pasižymėjusiose rungtynėse progą pasireikšti turėjo visi. Negalėjus rungtyniauti keliems komandos nariams, „Olimpas“ žaidė devyniese.

Treneris Paulius Šermukšnis varžybų metu išbandė du naujus veidus komandoje – NKL patirties turinčius Dominyką Zupkauską ir Dominyką Petkevičių. Šiose rungtynėse D. Zupkauskas pelnė 20 taškų, o D. Petkevičius – 2. Po 11 taškų pridėjo Ridas Pulkauninkas ir Paulius Bružauskas.

P. Šermukšnis pasibaigus mačui sakė, kad nors varžybos ir draugiškos, jas laimėti visada norisi. „Svarbu įgyti nugalėtojų mentalitetą“, – sakė jis. Tačiau taip pat pripažino, kad pergalė nebuvo pagrindinis tikslas. Anot trenerio, varžybose stengtasi pasikartoti tai, kas buvo akcentuota treniruotėse. Taip pat suteikta proga pasireikšti jaunesniems žaidėjams. Strategas rungtynėse pastebėtas klaidas tikisi taisyti treniruočių metu.