Asociatyvinė nuotrauka. Dainiaus VYTO nuotr.

Kriminalai

Dingusio gyventojo ieškojo ir vandenyje

Praėjusią savaitę Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai sulaukė trijų kvietimų.

Rugpjūčio 2-ąją gelbėtojai vyko į Vidiškių seniūniją. Jie patikrino Jasiuliškio kaime, Socialinės globos namų teritorijoje, esantį tvenkinį ir Kadrėnų užtvanką. Ugniagesių pagalbos prireikė ieškant dingusio pensionato gyventojo. Kaip jau laikraštyje rašėme, liepos 24-osios rytą iš įstaigos savavališkai pasišalino 64 metų gyventojas. Kaip „Gimtajai žemei“ pasakojo Jasiuliškių socialinės globos namų direktoriaus pavaduotojas Algirdas Gimžauskas, vyro pasigesta, kai jam į kambarį darbuotoja atnešė pusryčius.

„Šis žmogus nėra mūsų įstaigos naujokas. Anksčiau jis niekada nebuvo prapuolęs. Apie įvykį nedelsdami informavome policiją, globotinio ieškoti ėmėme savo jėgomis. Tikrinamos įvairios dingimo versijos, išžvalgytos Jasiuliškių apylinkės. Pasitelkus ugniagesius patikrintas įstaigos teritorijoje esantis tvenkinys, Kadrėnų užtvanka. Policijos pareigūnai dingusiojo ieškojo skrisdami skraidykle. Deja, kol kas paieškos rezultatų nedavė“, – apgailestavo A. Gimžauskas, pridūręs, jog gyventojo vis dar ieškoma.

Rugpjūčio 6-ąją ugniagesiai gavo pranešimą, kad Vidiškių seniūnijos Dukstynos kaime autoįvykio metu automobilyje VW „Jetta“ užspausta vairuotoja. Nuvykus į vietą paaiškėjo, kad vairuotoja iš automobilio išlaisvinta. Įvykio vietoje atlaisvintos sulenktos kėbulo dalys, automobilis ištrauktas ant kelio.

Tą pačią dieną gelbėtojai vyko į pagalbą policijai atidaryti buto, esančio viename Jaunimo gatvės penkiaaukštyje, durų. Kadangi bute gyvenantis vyras neatsiliepė į artimųjų skambučius, jie sunerimo. Manyta, kad žmogui galėjo sutrikti sveikata. Atidarius buto duris paaiškėjo, jog šeimininko viduje nebuvo.

„G. ž.“ inform.

Palikite komentarą apie straipsnį

Smurtavo sūnus ir brolis

2019/09/15

Komentarų (0)

Rado naminukės aparatą ir brogos

2019/09/15

Komentarų (1)